Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Dowiedz się, jak możesz wyłączyć cokies w Twojej przeglądarce.
aaa.
bbb.
ccc.
ddd.
Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

Sobotnie popołudnie  23.września, grupa platerańskiej młodzodzieży wraz z opiekunem  spędziła w Teatrze Zagłębia uczestnicząc w „Pikniku na start…”. Tym wydarzeniem sosnowiecki teatr zainicjował spotkanie z  widzami, którzy  postanowili  bliżej poznać pracę aktorów, charakteryzatorów, pań garderobianych. Część  młodzieży postanowiła wcielić się w role, przymierzając kostiumy  sceniczne.  Chłopcy,  którzy mieli już okazję poddać się charakteryzacji  i tym razem postanowili wykorzystać czas na drobne zmiany twarzy. Wierząc, że” nałożona maska” zmienia człowieka, wcielili się postacie budzące strach…

Spotkanie teatralne zakończyliśmy udziałem w warsztatach aktorskich prowadzonych przez p. Agnieszkę Bałagę – Okońską i p.Michała Bałagę. Ćwiczenia zaproponowane przez aktorów, pozwoliły nam bliżej poznać warsztat ich pracy, a także zrelaksowały nas i wprawiły w doskonałe humory. "Piknik na start" okazał się czasem dobrej zabawy w gronie znanych nam ze spektakli i wizyt w teatrze artystów!