Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Dowiedz się, jak możesz wyłączyć cokies w Twojej przeglądarce.
aaa.
bbb.
ccc.
ddd.
Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

Po ponad  8-tygodniowych zmaganiach,  17 stycznia został zakończony ogólnopolski konkurs - Kurs e-learningowy SIGG 16, przeprowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnicy musieli wykazać się  wiedzą o rynku kapitałowym, instrumentach finansowych notowanych na warszawskiej giełdzie oraz metodach inwestowania. W konkursie wystartowało ponad 18 tysięcy uczniów z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się 6 uczniów z klasy 2C: Martyna Molenda, Justyna Tabor,  Marcin Błaszczyk,  Tymoteusz Maj, Radek Koźlicki, Michał Pędzik.

Z ostrej rywalizacji dopiero dogrywka wyłoniła najlepszych  uczniów w Polsce. Michał Pędzik zajął 1 miejsce, zdobywając  największą ilość punktów w najkrótszym czasie. 

Bardzo dobre   miejsca  wywalczyli pozostali finaliści: Justyna Tabor piąte, Radek Koźlicki szóste a Martyna Molenda trzynaste. 

W kwietniu podczas gali finałowej odbędzie się uroczyste rozdanie nagród  na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nauczycielka Szkolnego Wall Street:

 Bogusława Żak