Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Dowiedz się, jak możesz wyłączyć cokies w Twojej przeglądarce.
aaa.
bbb.
ccc.
ddd.
Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

23 i 24 stycznia członkowie szkolnej drużyny debat oksfordzkich doskonalili umiejętności dyskutowania podczas  warsztatów przygotowujących uczestników Turnieju Debat Historycznych. Pierwszego dnia pod okiem specjalistów z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców przedstawiciele 12 śląskich szkół poznali podstawowe zasady debat oraz techniczne aspekty sztuki toczenia sporów. Podczas drugiego spotkania pracownicy naukowi katowickiego oddziału IPN wprowadzili uczestników w zawiłości i kontrowersje tez tegorocznego turnieju.

Możliwość sprawdzenia zdobytych podczas szkoleń umiejętności już w marcu, kiedy członkowie platerańskiej drużyny w składzie Julia Kraska, Anna Starzykowska, Konrad Gałysa, Paweł Jochymczyk i Filip Gołębiowski zmierzą się w debatach w śląskim etapie turnieju. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!