Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Dowiedz się, jak możesz wyłączyć cokies w Twojej przeglądarce.
aaa.
bbb.
ccc.
ddd.
Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

WS Humanitas była organizatorem konferencji Smog Stop, w której udział wzięli członkowie koła chemiczno - ekologicznego z kl. Ib. Wydarzenie to połączono z happeningiem Autobus vs Samochody. Celem konferencji było poszerzenie świadomości mieszkańców na temat problemu zanieczyszczenia powietrza oraz uświadomienie zagrożeń, jakie niesie ze sobą bagatelizowanie tego zjawiska. 

Eksperci WSH i UM, ekolodzy i lekarze poruszyli temat szkodliwości smogu dla zdrowia i życia, a także kwestię wszelkich działań mających wpływ na jego powstawanie i zapobieganie. Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński podał konkretne przykłady działań antysmogowych podejmowane w naszym mieście.
 Negatywny wpływ smogu na nasze zdrowie i życie dotyczy każdego z mieszkańców Sosnowca i aglomeracji śląskiej, dlatego tak ważne jest aby nie być obojętnym i z nim walczyć.