Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Dowiedz się, jak możesz wyłączyć cokies w Twojej przeglądarce.
aaa.
bbb.
ccc.
ddd.
Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

Z radością  zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2014 r. powstało   Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków II Liceum  Ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Sosnowcu, które przybrało nazwę Plateranie. Na zebraniu założycielskim, w którym uczestniczyli absolwenci wielu roczników powołano jego Zarząd i Komisję Rewizyjną. W skład Zarządu wchodzą:

Michał Wcisło – prezes

Lidia Musiał – sekretarz

Władysława Koba – członek

Halina Białas – członek

Dorota Gaweł – członek.

Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani:

Patryk Piętka – przewodniczący

Barbara Wnęk – członek

Zofia Wyszyńska – członek.

Zapraszamy wszystkich absolwentów, jak również sympatyków tej zasłużonej szkoły do powiększania  szeregów Stowarzyszenia.

Aby zostać jego członkiem wystarczy wypełnić deklarację i wpłacić zadeklarowane wpisowe. Deklaracja jest do pobrania TUTAJ

Wypełnioną i podpisaną deklarację  prosimy:

przesłać pocztą na adres Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Plateranie

ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec

lub dostarczyć do kancelarii szkolnej.

lub przesłać skan deklaracji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie zapytania, pomysły i propozycje dotyczące działalności Stowarzyszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..