Prosimy o wsparcie finansowe renowacji grobu Józefy Siwikowej. Wpłat można dokonywać na konto: 14 1560 1166 2110 1111 2958 0002.
  • Profile klas na rok 2020_2021
  • Baner7
  • Baner9
  • Baner5
  • Baner4
  • Baner2
  • Baner6
  • Baner0

Nadchodzące wydarzenia

NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

nowe terminy sprawdzianu kompetencji językowych 24 i 30.06

TERMINY REKRUTACJI

na rok szkolny 2020/2021 JUŻ SĄ! Szczegóły w zakładce "Dla kandydata - regulamin - rekrutacja" 

NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

Od roku szkolnego 2020/2021 POWRACAMY DO ODDZIAŁU DWUJĘZYCZNEGO! 

Opowiadanie „Sztandar w marynarce” ucznia naszego Liceum, Konrada Gałysy, zostało uznane za jedno z najlepszych w I Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii i Lecha Kaczyńskich, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wspólnota Gaude Mater. W czasie uroczystej gali finałowej odbywającej się w Częstochowie 25 kwietnia Konrad otrzymał za zajęcie II miejsca nagrodę w postaci sprzętu elektronicznego i publikacji historycznych, w tym unikalnego wydania „Raportu Witolda”. 

Wyróżnione w konkursie prace jury określiło jako dojrzałe i mocno osadzone w historii i tradycji narodu oraz regionu. Opowiadanie Konrada zainspirowane zostało autentyczną historią sztandaru Naszego Liceum, który przetrwał II wojnę światową dzięki woźnemu, panu Janowi Kłekowi. Laureatowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

 

 

 

Szkolny teatr

Teatr Nasz

Kochamy teatr, rozwijamy swoje pasje (...) zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć magię wyobraźni.czytaj więcej

 
 
 
 
 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny