• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

WYCIECZKA BIAŁORUŚ-ROSJA

Zachęcamy do udziału w wycieczce za naszą wschodnią granicę - zobacz szczegóły !

 

Czy dzień polskiego parlamentarzysty zaczyna się o godzinie 6.30? Tego dokładnie nie wiadomo, ale wyjazd do Warszawy klasy 1d  dokładnie o tej porze się rozpoczął. Głównym celem tej wyprawy bladym świtem było spotkanie z panią wicemarszałek Barbarą Dolniak i zwiedzanie  budynku Sejmu. Cel podróży został osiągnięty przed  południem.

 Młodzież naszej szkoły została powitana przez panią marszałek i po miłym spotkaniu w gabinecie marszałkowskim (gdzie można było zasiąść w służbowym fotelu i pomyśleć o własnej przyszłości), nastąpiło zwiedzanie sejmu. Piękne miejsce z bogatą i interesującą historią, które w telewizji bardzo oficjalnie, zostało przez  młodzież zwiedzone, a nawet „polubione”.

Czy kiedyś sejm polski stanie się miejscem pracy uczestników tej wycieczki, jeszcze nie wiadomo, ale niewątpliwie takie plany 24 października 2018 mogły się narodzić.

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny