• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

WYCIECZKA BIAŁORUŚ-ROSJA

Zachęcamy do udziału w wycieczce za naszą wschodnią granicę - zobacz szczegóły !

 

W szkolnej auli dnia 5 listopada 2018 odbyła się emocjonująca debata, w której stronnictwa kandydujące do Zarządu Samorządu Uczniowskiego rywalizowały o głosy wyborców. Mowa o: „Odrodzone Plater”, „PRL – Plater Razem Lepsze” oraz „Zaznacz tutaj” – stronnictwach, które mimo najróżniejszych poglądów i wizji są zgodne co do tego, że Samorząd Szkolny to przede wszystkim wspólnota uczniów. 

 Wysunięto najróżniejsze postulaty, rozciągające się od stworzenia Parlamentu Platerańskiego, poprzez zainstalowanie „Helpomatów”, aż po organizacje Nocnych Maratonów Filmowych. A to tylko niektóre z nich. Tradycyjnie już na debacie kandydatów widać było ogromne zaangażowanie publiczności. Dyskusja o losach szkoły rozciągnęła się na dwie godziny lekcyjnie (przy planowanej jednej), a kandydaci byli wręcz zasypywani pytaniami. „Jak zamierzacie współpracować z przeciwnikami?”, „Co chcecie zmienić najpierw?”, „Jak zamierzacie to zrobić?”, „Czym dla Was właściwie jest nasza szkoła?”. Wszystkim kandydatom, jak i publiczności, można pogratulować umiejętności wyrażania własnego zdania. Niezależnie od tego, która drużyna zwycięży, życzymy wszystkim kandydatom realizacji swoich pomysłów!

 

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny