• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

ZEBRANIA Z RODZICAMI - 12 WRZEŚNIA (CZWARTEK)

W czwartek 12 września odbędą się zebrania rodziców

- 18.30 - spotkanie rodziców uczniów klas I w auli szkoły

- 19.00 - zebrania rodziców wszyctkich klas z wychowawcami

Zapraszamy!

Patronka naszego liceum urodziła się 13 listopada 1806 roku, do historii Polski przeszła dzięki udziałowi w Powstaniu Listopadowym. Od kilku lat uczniowie II LO starają się w pracach artystycznych nieco uwspółcześnić portret Emilii. 

Tradycyjnie z okazji urodzin odbył się konkurs plastyczny, który rozgrywał się w przestrzeni wirtualnej(prace uczniów można nadal oglądać na szkolnej stronie facebook) i na wystawie na szkolnym korytarzu. W głosowaniu internautów zwyciężała praca Anny Żelazowskiej z klasy 2b. Możemy tylko przypuszczać, iż Emilia byłaby szalenie zadowolona ze swojego nowego portretu. 

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny