• Profile klas na rok 2020_2021
  • Baner7
  • Baner9
  • Baner5
  • Baner4
  • Baner2
  • Baner6
  • Baner0

Nadchodzące wydarzenia

NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

nowe terminy sprawdzianu kompetencji językowych 24 i 30.06

TERMINY REKRUTACJI

na rok szkolny 2020/2021 JUŻ SĄ! Szczegóły w zakładce "Dla kandydata - regulamin - rekrutacja" 

NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

Od roku szkolnego 2020/2021 POWRACAMY DO ODDZIAŁU DWUJĘZYCZNEGO! 

Od kilku lat nasze liceum współpracuje z Biurem europoseł Jadwigi Wiśniewskiej. Nasi  uczniowie biorą udział w konkursach, a pani europoseł jest fundatorem licznych nagród wśród, których najbardziej spektakularną stał się   wyjazd do Brukseli. Zarówno laureaci, jak  i ich opiekunowie mają możliwość zwiedzenia stolicy Brukseli, poznania kultury i historii Belgii, a co najciekawsze obejrzenia od podszewki Parlamentu Europejskiego. 

Ostatni wyjazd studyjny do „stolicy” Unii Europejskie miał miejsce na początku września, nasza szkoła jako jedyna z całego Zagłębia była reprezentowana przez nauczyciela historii. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Szkolny teatr

Teatr Nasz

Kochamy teatr, rozwijamy swoje pasje (...) zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć magię wyobraźni.czytaj więcej

 
 
 
 
 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny