• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

WYCIECZKA BIAŁORUŚ-ROSJA

Zachęcamy do udziału w wycieczce za naszą wschodnią granicę - zobacz szczegóły !

 

Od kilku lat nasze liceum współpracuje z Biurem europoseł Jadwigi Wiśniewskiej. Nasi  uczniowie biorą udział w konkursach, a pani europoseł jest fundatorem licznych nagród wśród, których najbardziej spektakularną stał się   wyjazd do Brukseli. Zarówno laureaci, jak  i ich opiekunowie mają możliwość zwiedzenia stolicy Brukseli, poznania kultury i historii Belgii, a co najciekawsze obejrzenia od podszewki Parlamentu Europejskiego. 

Ostatni wyjazd studyjny do „stolicy” Unii Europejskie miał miejsce na początku września, nasza szkoła jako jedyna z całego Zagłębia była reprezentowana przez nauczyciela historii. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny