×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galeria/2018-2019/12.2018_maraton.listy is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
  • Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

800 080 222 całodobowa bezpłatna infolinia

Od 1 października 2019 r. pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO - daj się wybrać!

Już w listopadzie nastąpi zmiana Zarządu Samorządu Uczniowskiego II LO im. E. Plater!!!

- 16.10.2019  (środa) - termin rejestracji Komitetów Wyborczych (do prof. M. Sośnicy)

- 17.10 -  31.10.2019  - Kampania Wyborcza

- 04.11.2019  (poniedziałek) - debata wyborcza

- 05.11.2019  (wtorek) - wybory

Dnia 8 grudnia 2018r. w naszej szkole miało miejsce niezwykle ważne i specjalne wydarzenie – Maraton Pisania Listów Amnesty International. Uczniowie, absolwenci, nauczyciele oraz przybyli goście mieli okazję napisać listy między innymi w sprawie kobiet, które walczą o obronę praw człowieka w krajach, gdzie są one łamane. Niestety ich walka doprowadziła do tego, że są prześladowane za swoje pokojowo głoszone przekonania. 

W listach prosiliśmy przedstawicieli władz o rozpatrzenie próśb dotyczących uwolnienia tych kobiet. Podczas całego spotkania udało nam się zgromadzić 143 listy. 

{gallery}galeria/2018-2019/12.2018_maraton.listy{/gallery}

Od godziny 11:30 do 16:00 przez salę 47 przewinęło się aż 26 osób skorych do pomocy. Atmosfera była bardzo ciepła, gdyż rozmawiali ze sobą wszyscy, bez względu na wiek, zainteresowania czy status. Wszyscy połączyliśmy się w jednym celu, który przełamał wszelkie bariery. Razem walczyliśmy i razem walczyć będziemy, gdyż Maraton Pisania Listów Amnesty International jest wydarzeniem, które odbywa się co roku. Zapraszamy, bo naprawdę warto!

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny