• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

WYCIECZKA BIAŁORUŚ-ROSJA

Zachęcamy do udziału w wycieczce za naszą wschodnią granicę - zobacz szczegóły !

 

Perswazja, manipulacja, wpływ społeczny to zjawiska coraz bardziej doceniane nie tylko przez psychologów, ale także śledczych rozwiązujących zagadki kryminalne. Dlatego uczniowie klas prawno - politologicznych (I d i IId) w dniu 12 grudnia uczestniczyli w spotkaniu ze studentem V roku Psychologii, absolwentem naszego Liceum  - Krystianem Odorem. Podczas dwugodzinnych zajęć uczestnicy poznali techniki wpływu, metody badań oraz wyniki najnowszych eksperymentów badających zagadki ludzkiego umysłu. 

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny