• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

ZEBRANIA Z RODZICAMI - 12 WRZEŚNIA (CZWARTEK)

W czwartek 12 września odbędą się zebrania rodziców

- 18.30 - spotkanie rodziców uczniów klas I w auli szkoły

- 19.00 - zebrania rodziców wszyctkich klas z wychowawcami

Zapraszamy!

W sobotni poranek 12 stycznia, trzech uczniów naszego liceum: Jakub Baranek 1d, Konrad Gałysa 3d, Paweł Jochymczyk 3d, zasiedli w auli WNS Uniwersytetu Śląskiego. Oczywiście nie tylko , aby poczuć się jak student, ale głownie z powodu kolejnej edycji Olimpiady Historycznej. Oprócz naszych dzielnych reprezentantów Przybylo jeszcze 145 innych uczestników. I nie ma co kryć emocje były duże. Czy Panowie z Plater zasłużyli na opiekę muzy Klio (w starożytnej Grecji patronka historii)? Okaże się już pod koniec stycznia.

Mocno trzymamy kciuki.  

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny