• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

ZEBRANIA Z RODZICAMI - 12 WRZEŚNIA (CZWARTEK)

W czwartek 12 września odbędą się zebrania rodziców

- 18.30 - spotkanie rodziców uczniów klas I w auli szkoły

- 19.00 - zebrania rodziców wszyctkich klas z wychowawcami

Zapraszamy!

Ostatni piątek przed feriami zakończyliśmy niezwykłym wydarzeniem - turniejem "Awantura o kasę". Rozgrywka była niezwykle emocjonująca, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, w wyniku zaciętej bitwy z Mistrzami (czyli naszymi dzielnymi nauczycielami) wygrał zespół Niebieskich, w skład którego wchodzili uczniowie i uczennice z klas drugich. Wśród wielu pytań znalazły się również zadania dotyczące kultury i praw w internecie, czym włączyliśmy się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (patronem akcji jest Polskie Centrum  Programu "Safer Internet"). 

Prowadzący i pomysłodawca turnieju, Kacper Waksmański wraz z uczennicami i uczniami klas medialnych nie tylko zadbali o scenariusz imprezy, ale również wykorzystali w trakcie zabawy nowy sprzęt filmowy, dzięki któremu już za niedługo zobaczymy profesjonalne nagranie naszej szkolnej "Awantury o kasę". Uczniowie planują rozwijać przedsięwzięcie - do następnego turnieju zaproszone zostaną drużyny spoza szkoły.

 
Wspólne spotkanie było również świetną okazją do wręczenia wielu nagród. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego podsumowała akcję "Poczta Walentynkowa" oraz wspólnie z panią Dyrektor wręczyła nagrody zwycięzcom "Mam Talent" (Jakub Maciejewski i Aleks Lipiński). Pani Dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów w minionym semestrze i nagrodziła najlepszych sportowców, wolontariuszy oraz osoby wyróżniające się w nauce. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w działanie naszego Sztabu WOŚP - zebraliśmy wspólnie rekordowe 70 tysięcy złotych!

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny