• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

DNI OTWARTE LICEUM PLATER

w czwartek -  4 kwietnia 2019 r. miło nam będzie gościć Gimnazjalistów

a w piątek – 5 kwietnia 2019r. - Ósmoklasistów

Rozpoczynamy o godzinie 17.00

 

WYCIECZKA BIAŁORUŚ-ROSJA

Zachęcamy do udziału w wycieczce za naszą wschodnią granicę - zobacz szczegóły !

 

4 lutego 29-osobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w wycieczce do Centrum Logistycznego E-Commerce Amazon w Sosnowcu. Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe założone w 1994 w Seattle. Zajmuje się handlem elektronicznym i prowadzi największy na świecie sklep internetowy.

W sosnowieckim oddziale, w budynku o powierzchni ponad 130 000 m², zatrudnienie znalazło ok. 2 500 osób. Uczniowie mieli okazję przekonać się jak wygląda organizacja pracy w tak dużej firmie, obejrzeć powierzchnie magazynowe, w których przechowywane są m.in. modowe marki takie jak Calvin Klein czy Hugo Boss, skorzystać ze strefy relaksu przeznaczonej dla pracowników firmy oraz zjeść obiad w zakładowej stołówce. Wycieczka była podsumowaniem projektu Kindloteka, w ramach którego nasza szkoła otrzymała 10 czytników e-booków wraz z interaktywnym kącikiem i 100 książek w formie papierowej.

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny