Prosimy o wsparcie finansowe renowacji grobu Józefy Siwikowej. Wpłat można dokonywać na konto: 14 1560 1166 2110 1111 2958 0002.
  • Profile klas na rok 2020_2021
  • Baner7
  • Baner9
  • Baner5
  • Baner4
  • Baner2
  • Baner6
  • Baner0

Nadchodzące wydarzenia

NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

nowe terminy sprawdzianu kompetencji językowych 24 i 30.06

TERMINY REKRUTACJI

na rok szkolny 2020/2021 JUŻ SĄ! Szczegóły w zakładce "Dla kandydata - regulamin - rekrutacja" 

NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE

Od roku szkolnego 2020/2021 POWRACAMY DO ODDZIAŁU DWUJĘZYCZNEGO! 

4 lutego 29-osobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w wycieczce do Centrum Logistycznego E-Commerce Amazon w Sosnowcu. Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe założone w 1994 w Seattle. Zajmuje się handlem elektronicznym i prowadzi największy na świecie sklep internetowy.

W sosnowieckim oddziale, w budynku o powierzchni ponad 130 000 m², zatrudnienie znalazło ok. 2 500 osób. Uczniowie mieli okazję przekonać się jak wygląda organizacja pracy w tak dużej firmie, obejrzeć powierzchnie magazynowe, w których przechowywane są m.in. modowe marki takie jak Calvin Klein czy Hugo Boss, skorzystać ze strefy relaksu przeznaczonej dla pracowników firmy oraz zjeść obiad w zakładowej stołówce. Wycieczka była podsumowaniem projektu Kindloteka, w ramach którego nasza szkoła otrzymała 10 czytników e-booków wraz z interaktywnym kącikiem i 100 książek w formie papierowej.

Szkolny teatr

Teatr Nasz

Kochamy teatr, rozwijamy swoje pasje (...) zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć magię wyobraźni.czytaj więcej

 
 
 
 
 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny