• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

800 080 222 całodobowa bezpłatna infolinia

Od 1 października 2019 r. pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO - daj się wybrać!

Już w listopadzie nastąpi zmiana Zarządu Samorządu Uczniowskiego II LO im. E. Plater!!!

- 16.10.2019  (środa) - termin rejestracji Komitetów Wyborczych (do prof. M. Sośnicy)

- 17.10 -  31.10.2019  - Kampania Wyborcza

- 04.11.2019  (poniedziałek) - debata wyborcza

- 05.11.2019  (wtorek) - wybory

Finaliści konkursu „Kamienie Pamięci. Harcerze Niepodległej” zaprezentowali dziś wyniki swojej pracy w Mieście Ogrodów w Katowicach. Roksana Ikier, Jakub Kopeć i Jakub Baranek, realizując projekt w ramach programu edukacyjnego Instytutu Pamięci Narodowej, przygotowali informacje na temat działalności przedwojennych harcerek, absolwentek naszego Liceum, które podczas II wojny światowej pracowały na różnych polach dla dobra Ojczyzny i społeczeństwa.

Ich praca została doceniona przez jury konkursu i zakwalifikowana do finału, dzięki czemu uczniowie wzięli dziś udział w uroczystej gali finałowej. 
Opracowane materiały zyskały oprawę graficzną, zostały udostępnione szerokiej publiczności w sieci i zostaną zaprezentowane podczas uroczystości szkolnej zaplanowanej na 27 maja, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. 

 

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny