Prosimy o wsparcie finansowe renowacji grobu Józefy Siwikowej. Wpłat można dokonywać na konto: 14 1560 1166 2110 1111 2958 0002.
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2020-2021/09.2020_lampy.UVC/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Początek roku szkolnego w czasie pandemii, to przede wszystkim pytania o bezpieczeństwo placówek edukacyjnych. W naszym Liceum robimy wszystko, by wszyscy członkowie i członkinie społeczność szkolnej wiedzieli, że nie będziemy oszczędzać na niezbędnych zabezpieczeniach.
Poza profesjonalnymi automatami do dezynfekcji rąk, cyklicznym odkażaniem klamek, blatów ławek, włączników światła oraz sprzętu komputerowego, zakupiliśmy przed rozpoczęciem roku szkolnego specjalistyczne przepływowe lampy UVC. 
Kolejne tego typu urządzenia zostały już zamówione, dzięki czemu w miejscach wspólnych w naszej szkole, tj. na korytarzach, w szatniach i na stołówce uczniowie i uczennice, jak również nauczyciele oraz pracownicy szkoły mogą czuć się bezpiecznie.
{gallery}2020-2021/09.2020_lampy.UVC/{/gallery}
 

Szkolny teatr

Teatr Nasz

Kochamy teatr, rozwijamy swoje pasje (...) zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć magię wyobraźni.czytaj więcej

 
 
 
 
 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny