Prosimy o wsparcie finansowe renowacji grobu Józefy Siwikowej. Wpłat można dokonywać na konto: 14 1560 1166 2110 1111 2958 0002.
Kochani!!
Wszystkich entuzjastów jazdy na rowerze, tych którzy dwa kółka wyciągają okazjonalnie oraz tych, którzy na rower patrzą jak na największe zło ZAPRASZAMY na 13 Zagłębiowską Masę Krytyczną! :) 
Chcielibyśmy, dołączyć w tym roku, jako silna reprezentacja II LO :) 
Wszystkich, którzy są zainteresowani wydarzeniem, prosimy o deklarację obecności - chcemy wiedzieć, z jak liczną grupą wyruszymy :) Prosimy was, abyście zadeklarowali się do 14 września - to ułatwi organizację. Może być na liście, która zostanie udostępniona przy "recepcji", albo bezpośrednio pod tym wydarzeniem. 
 
Szczegóły:
Spotkanie pod naszym liceum 20.09.2020 (niedziela) o godzinie 11:20, a następnie przejazd grupą na miejsce startowe, czyli centrum Sosnowca. 
W tym roku trasa zaczyna się pod dworcem w Sosnowcu, a kończy w Dąbrowie Górniczej nad Pogorią III. 
 
!UWAGA! Abyśmy mogli wyróżniać się z tłumu i pochwalić się jak zgraną grupą jesteśmy, prosimy wszystkich o ubranie na wierzch granatowych koszulek z wfu :) Tam jest i logo, i nazwa naszej szkoły i super by było, abyśmy mogli być widoczni :)
Ze sobą zabieramy wodę, odpowiedni strój dopasowany do warunków pogodowych oraz uśmiech na twarzy i dobre nastawienie :) 
 
Gwarantujemy, że każdy wróci zadowolony :)
 
Więcej informacji na temat Zagłębiowskiej Masy Krytycznej można znaleźć na facebooku. Co roku biorą w niej udział setki rowerzystów w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami - na pewno znajdzie się miejsce i dla ciebie :) Nie liczy się czas dojazdu, liczy się udział :)

Szkolny teatr

Teatr Nasz

Kochamy teatr, rozwijamy swoje pasje (...) zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć magię wyobraźni.czytaj więcej

 
 
 
 
 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny