• Baner1
  • Baner5
  • Baner6
  • Baner4
  • Baner3
  • Baner2

Nadchodzące wydarzenia

ZEBRANIA Z RODZICAMI - 12 WRZEŚNIA (CZWARTEK)

W czwartek 12 września odbędą się zebrania rodziców

- 18.30 - spotkanie rodziców uczniów klas I w auli szkoły

- 19.00 - zebrania rodziców wszyctkich klas z wychowawcami

Zapraszamy!

23 kwietnia br. w Technikum nr 1 Ekonomicznym w CKZiU ul. Grota - Roweckiego 64. odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Sosnowca w Aerobiku Sportowym.Tegoroczne zawody odbywały się w dwóch kategoriach: szkół ponadgimnazjalnych oraz w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Przygotowane przez drużyny układy choreograficzne do muzyki, trwające ok. 2 minut, oceniało dwuosobowe, niezależne, profesjonalne jury. W ocenie brano pod uwagę wrażenia artystyczne oraz poziom techniczny układów.
W rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych najlepszą i zdecydowanie bezkonkurencyjną okazała się drużyna naszej szkoły w składzie Aleksandra Michalak, Agata Krawiec i Julia Łamacz, na drugim miejscu uplasowało się IV LO im. S. Staszica, drużyna z "Ekonomika" zajęła III miejsce. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej najwyżej oceniono występ zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 6.
Gratulujemy

Szkolny teatr

news

"Teatr nasz" - działa w naszym liceum od wielu lat i skupia młodzież uzdolnioną artystycznie... - czytaj więcej

 

Wycieczki

news

Poznaj historię naszych wyjazdów

Każdego roku wyjeżdżamy na niezwykle atrakcyjne wycieczki... - czytaj więcej

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny