Konkurs

Wynik

Opiekun

Ogólnopolski konkurs na esej o poezji Julii Hartwig

Kamila Dębińska, Marzena Pająk, Karina Panek, Klaudia Pala kl. 1A

Jacek Bajer

Ogólnopolski konkurs "SocjoSzkoła" zorganizowany przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego

Victoria Łata kl. 2ab laureatką konkursu (esej)

 Wiktoria Dendura i Zuzanna Kupiec kl. 1a wyróżnienia za eseje

Ogólnopolski konkurs dziennikarski "Potęga Prasy"

Małgorzata Pabian kl. 2ab wyróżnienie za felieton pt. "Kwestia czasu"

"Mistrzostwa  Filmowe" – wojewódzki  konkurs wiedzy o filmie.

Michał Jędrszczak kl.1a  IV  miejsce

Ogólnopolski  Turniej Reportażu dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Wandy Dybalskiej

Monika Czajer kl. 1D

Piotr Bajer

Ogólnopolski Konkurs  na Reportaż

Monika Czajer  1d

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury organizatorem konkursu Pałac Młodzieży w Katowicach

Joanna Kućmierz (2b) III miejsce

Damian Kaczmarczyk (2b) i Michał Dąbrowski (2bc) wyróżnienie II stopnia

Ewa Sokołowska - Grobel

Ogólnopolski  Konkurs Recytatorski

Patrycja Góra kl.3b\c  I miejsce w eliminacjach miejskich i III miejsce w eliminacjach regionalnych 

Międzyszkolny  Konkurs Recytatorski Poezji  Karola Wojtyły – „Jan Paweł II – papież poeta”

Julia Kałuża kl. 1E II miejsce

Olga Soczyńska-Kalarus

Turnieju Jednego Wiersza o Laur  Plateranki

udział uczennic kl. 3A i kl. 1E

Konkurs im. Konstantego Ćwierka „Zagłębie Dąbrowskie ma głos”

Karolina Sap kl. 3A  wyróżniona przez jury

20 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Etap Diecezjalny

Kinga Pieklak  kl. 1B
Aleksandra Piąta kl. 1B

ks. Mariusz Dydak

koszykówka dziewczyny

II miejsce w Sosnowcu

Sebastian Polaczkiewicz

Marcin Galas

Mieczysław Szafarski

 

siatkówka     dziewczyny

piłka ręczna dziewczyny 

puchar Dyrektora MOSIR w biegach przełajowych

III miejsce dziewczyny

puchar Dyrektora

Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w piłce nożnej

II miejsce chłopcy

puchar Dyrektora CKZiU w Sosnowcu

II miejsce chłopcy 

puchar Prezydenta  Sosnowca w narciarstwie alpejskim

Małgorzata Bucka kl. 1A VII miejsce

turniej szkolny w piłce nożnej

I miejsce kl. 2B/C

II miejsce kl. 3B, B/C

III miejsce kl. 2B

Mistrzostwa  Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej

II miejsce chłopcy

Puchar Dyrektora I L.O. w piłce nożnej

I miejsce dziewcząt

Puchar Dyrektora MOS w biegach przełajowych

III miejsce dziewcząt

zawody w pływaniu

III miejsce w sztafecie stylem zmiennym dziewcząt

zawody w lekkoatletyce

III miejsce sztafecie szwedzkiej

zawody w badmintonie

III miejsce dziewcząt

Konkurs ''W Świecie Roślin i Zwierząt"

zgłoszono 6 uczennic kl. 3

Wanda Kruszyńska

Konkurs " W świecie roślin i zwierząt "

" Kamila Kuśpiel kl. 3b udział w finale 

Konkurs "Kształtujemy otoczenie swojej szkoły"

Katarzyna Kaleta, Kinga Baran, Aleksandra  Łudczak, Nicol  Krawczyk- II miejsce

Danuta Dzięga

Międzynarodowy  Konkurs Informatyczny  „Bóbr”

Mateusz Gacek 64.75 na 120 pkt.

Patryk Strączek, Wiktoria Bałaban

Grzegorz Śladowski

konkurs  pisania w języku angielskim WRITE ON organizowany przez Cambridge English Language Assessment

Joanna Kućmierz , Damian Kaczmarczyk kl. 2

 

Jolanta Lamprecht

II Etapu Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich organizowanym przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Agnieszka Kucia kl. 3D

 

Finał  Ogólnopolskiego Konkursu „Pokaż nam język”w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu w kategorii: język angielski

Agnieszka V  miejsce

Konkurs Wiedzy „Przyszłość w Rozumie” organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu w kategorii: Dyktando w Języku Angielskim.

Weronika Kucharska kl. 1b

III Etapu  Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich organizowany przez WSZOP

udział uczennicy

Monika Filipek

VI edycja konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich organizowanym przez WSZOP w Katowicach

Emilia Gołda kl.3bc  finalistka konkursu

Rejonowe  Mistrzostwa Pierwszej Pomocy  PCK

Natalia Lewoniuk, Radosław Rosół, Aleksandra Piąta, Karolina Szewczyk, Michał Sajdak  I miejsce

Ewelina Stasik

Regionalne  Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Natalia Lewoniuk, Radosław Rosół, Aleksandra Piąta, Karolina Szewczyk, Michał Sajdak  V miejsce

Konkurs Juvenes Translatores

etap szkolny

Monika Sośnica

XVI edycja konkursu „Pokaż nam Język”  półfinał ogólnopolski

Natalia Milik kl. Ie

Konkurs  Wiedzy Technicznej organizowany  przez Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego.

Karolina Suliga 3bc - IV miejsce

Czesław Wodzicki

 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej

udział 17 uczniów klas 1b, 1c, 2b, 2bc, 3b; 1 osoba z wynikiem bardzo dobrym K. Kuśpiel i 7 osób wyróżnionych: D. Kaczmarczyk, M. Jasica, J. Kućmierz, I. Przybylska, M. Ponikowski, R. Rosół, K. Lipińska, N. Lewoniuk

Bożena Kantor

X Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii organizowany przez Pracownię Chemiczną Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz Stowarzyszenie z Nauką w Przyszłość

 (K. Kuśpiel, I. Przybylska - 48 miejsce wśród 210 drużyn J. Kućmierz, M. Ponikowski, M. Kokoszka, W. Oleksy, A. Błach, A. Odjas)

 XXVI Regionalny Konkurs dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych ; Randka z chemią organizowany przez Pracownię Chemii Pałacu  Młodzieży w Katowicach oraz Stowarzyszenie Z Nauką w Przyszłość

 A. Bębenek, Z. Wieczorek, M. Mielczarek, M. Kaczmarska, A. Piąta, W. Kucharska, J. Kołodziej, W. Kołodziejczyk

Projekt ekologiczny dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych w ramach obchodów XXIV Dni Ziemi - "Kształtujemy otoczenie naszej szkoły":
Obraz - niemy świadek zmian Miejsce Dawniej i dziś - jak zmienia się otoczenie Twojej szkoły

Piotr Brzozowski

Natalia Lewoniuk

XIV Ogólnopolski Konkurs  Szkolna Internetowa Gra Giełdowa w grze na kontraktach terminowych

Roksana Szymczyk, Natalia Partyka, Monika Laskowska - III miejsce

Bogusława Żak

VII Ogólnopolski Kurs e-learningowy

Konrad Skrzekowski - IV miejsce
Anita Szumiec - V miejsce

 

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny