L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Kl.

Nazwa olimpiady

Etap

Nauczyciel prowadzący

1.

Julia Latosik

3a

Olimpiada literatury i Języka Polskiego

Udział w eliminacjach okręgowych

mgr Jacek Bajer

2.

Monika Zamożniewicz

3a

Olimpiada literatury i Języka Polskiego

Udział w eliminacjach okręgowych

mgr Jacek Bajer

3.

Monika Pawlik

3d

Olimpiada literatury i Języka Polskiego

Udział w eliminacjach okręgowych

mgr Jacek Bajer

4.

Barbara Bieniek

3a

Olimpiada Filozoficzna

Rekomendacja Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej do etapu centralnego

dr Piotr Bajer

5. Michał Jarosłąwski 3d Olimpiada Filozoficzna Rekomendacja Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej do etapu centralnego mgr Jacek Bajer

6.

Małgorzata Pabian

1ab

Olimpiada Medialna

Etap szkolny

mgr Jacek Bajer

7.

Jakub Sytniewski

2d

Olimpiada Historyczna

Eliminacje okręgowe

mgr Katarzyna Uliniarz

8.

Marek Ponikowski

1b

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Etap okręgowy

mgr Katarzyna Uliniarz

9.

Agnieszka Gucwa

2a

Olimpiada Języka Angielskiego

Okręgowy etap pisemny

mgr Anna Miś

10.

Agnieszka Gucwa

2a

X Chorzowska Olimpiada Języka Angielskiego

Finał (wśród 14 najlepszych )

mgr Anna Miś

11.

Agnieszka Gucwa

2a

Olimpiada Języka Francuskiego

Etap okręgowy

mgr Ewa Łudzień

12.

Paweł Musiał

 

Olimpiada Biologiczna

Etap okręgowy

mgr Wanda Kruszyńska

13.

Karolina Rak

1bc

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Wanda Kruszyńska

14.

Klaudia Kraszewska

1bc

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Wanda Kruszyńska

15.

Damian Kaczmarczyk

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Wanda Kruszyńska

16.

Ewa Teodorczuk

3b

Olimpiada Chemiczna

Etap okręgowy

mgr Bożena Kantor

17.

Martyna Łuszcz

3b

Olimpiada Chemiczna

Etap okręgowy

mgr Bożena Kantor

18.

Michał Jarosławski

3d

Olimpiada Języka Łacińskiego

Zakwalifikował się do eliminacji okręgowych

mgr Bogusława Żak

19.

Katarzyna Ogryzko

3a

Olimpiada Języka Łacińskiego

Zakwalifikował się do eliminacji okręgowych

mgr Bogusława Żak

20.

Katarzyna Zimna

3a

Olimpiada Języka Łacińskiego

Zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych

mgr Bogusława Żak

21.

Karolina Pasik

3a

Olimpiada Języka Łacińskiego

Zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych

mgr Bogusława Żak

 

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny