Nazwa olimpiady

Wynik

Opiekun

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Mediach

Kamil Mariańczyk etap okręgowy Marta Muszyńska kl. 1A etap okręgowy

Jacek Bajer

Ogólnopolska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Katarzyna Sytniewska etap szkolny

Marzena Pająk kl. 1A zakwalifikowała się do etapu okręgowego,

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Katarzyna Stelmach 3d udział w II etapie

Piotr Bajer

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Katarzyna Stelmach kl. 3D zakwalifikowała się I etapu

Olimpiada Artystyczna

udział ucznia kl. 2A/B

Olga Soczyńska-Kalarus

XX Olimpiada Teologii Katolickiej etap szkolny

Jakub Sytniewski kl. 3D I miejsce

Ewa Białas kl. 3D II miejsce

Katarzyna Stelmach kl. 3D III miejsce

Daria Banasik kl. 3B IV miejsce

ks. Mariusz Dydak

XX Olimpiada Teologii Katolickiej etap diecezjalny

Katarzyna Stelmach II miejsce

Jakub Sytniewski III miejsce

26 Olimpiada Teologii Katolickiej Łowicz 2016

Katarzyna Stelmach kl. 3D
Jakub Sytniewski kl. 3D

Olimpiada Biologiczna

Natalia Lewoniuk kl. 2B/C eliminacje szkolne i eliminacje 1 stopnia

Wanda Kruszyńska

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Karolina Rak kl. 2B/C zakwalifikowała się do 2 etapu

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - etap rejonowy

Karolina Rak kl. 2bc

Olimpiada Języka Angielskiego

udział uczniów w etapie szkolnym

Jolanta Lamprecht

Olimpiada języka angielskiego konkurs ogólnopolski 'Wrote On' organizowanym przez British Council

udział uczniów w etapie szkolnym

Anna Miś

Olimpiada Języka francuskiego

etap szkolny udział 5 uczniów

Agnieszka Gucwa kl. 3A

Aleksandra Gołda kl. 3B/C zakwalifikowały się do etapu okręgowego

Ewa Łudzień

Finał XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego

Aleksandra Gucwa kl.3a finalistka

Olimpiada Historyczna

 

Mateusz Szczepańczyk kl. 2D eliminacje okręgowe

Halina Białas

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Wojciech Han kl. 2B/C etap okręgowy

Olimpiada Historyczna

Małgorzata Pabian kl.2A/B etap szkolny

Michał Magnes kl.3D etap okręgowy

Jakub Sytniewski kl.3D III miejsce w etapie okręgowym(rekomendowany do etapu centralnego)

Katarzyna Uliniarz

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Karolina Korfel kl.2 A/B, Klaudia Kurowska kl.2A/B, Agnieszka Kucia kl.3D, Weronika Zięba kl.3D, Bartłomiej Zborek kl.2D, Jakub Zabost kl.2D - etap szkolny

Mateusz Szczepańczyk kl.2D- etap okręgowy

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Wojciech Wydmański kl.2D etap okręgowy

Olimpiada „Solidarności”

Wojciech Wydmański kl.2D etap okręgowy

Olimpiada „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Katarzyna Stelmach kl.3D, Jakub Sytniewski kl.3D, Michał Magnes kl.3D - etap wojewódzki

Nordaliada – olimpiada o krajach nordyckich

Klaudia Kraszewska V miejsce konkurs wojewódzki

Ewelina Stasik

Olimpiada o Zdrowym Stylu Życia

Natalia Lewoniuk V miejsce konkurs regionalny

Olimpiada Geograficzna

Piotr Porada kl. 1E udział w II etapie

Olimpiada Geograficzna

Piotr Porada II etap

Olimpiada o krajach Nordyckich - konkurs wojewódzki

Klaudia Kraszewska V miejsce

Olimpiadzie o zdrowym stylu życia

Natalia Lewoniuk V miejsce

 

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny