Nazwa olimpiady

Wynik

Opiekun

Olimpiady Wiedzy o Mediach

Marta Muszyńska z kl. 3A zakwalifikowała się do etapu centralnego marzec 2018 etap okręgowy Kamil Mariańczyk kl. 3A

Jacek Bajer

Ogólnopolska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Marzena Pająk i Katarzyna Sytniewska - kl. 3A złożenie prace na UŚ

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Kamila Dębińska, Michał Jędrszczak i Julia Cierpiałowska - kl. 3a – etap szkolnym

Olimpiada Filozoficzna

 

·      Adrianna Rok kl.3A - udział

·      Magdalena Pająk kl.3A - udział

Olimpiada Języka Angielskiego

etap szkolny Filip Gołębiowski 2D

Anna Miś

Olimpiada Języka Francuskiego

·      Julia Śmiejan etap okręgowy

·      Zuzanna Wieczorek etap okręgowy

Małgorzata Kopczyńska

Olimpiada Historyczna

Kamil Kozyra – 3d, Michał Szmal – 3d

Halina Białas

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

organizacja etapu szkolnego, w którym udział wzięło 12 uczniów.

Katarzyna Uliniarz

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg":

·      etap szkolny – 10 uczestników

·      etap okręgowy – 5 uczestników (Konrad Gałysa – 2d, Paweł Jochymczyk – 2d, Julia Kraska – 2d, Krystian Gajos – 2d, Klaudia Perek – 2d, Adam Żelzany – 1d)

Olimpiada Historyczna

·      etap szkolny – 12 uczestników

·      etap okręgowy – zakwalifikowano:Paweł Jochymczyk – 2d, Daniel Czernielewski – 2a, Kamila Swoboda – 3a

Olimpiada Wiedzy o Prawie Wyborczym
 

·      etap szkolny – 3 osoby z klasy 2d

·      etap okręgowy – Julia Kraska – kl. 2d

Olimpiada Matematyczna

zakwalifikowanie się ucznia Karola Białasa z klasy 3c do II etapu Olimpiady Matematycznej "O diamentowy indeks AGH" organizowanej przez Akademię Górniczo - Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie

Ewa Banaszek

Olimpiada Przedsiębiorczości

eliminacje szkolne Paweł Jochymczyk kl.2D

Elżbieta Łudczak

Olimpiada Języka Niemieckiego

eliminacje szkolne:Anna Baniusiewicz, Daria Karolewska, Karolina Detko kl.3D Natalia Milik kl. 3E oraz Wiktoria Noworzyn i Katarzyna Sytniewska kl. 3A

Monika Sośnica

Finał ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach

Marta Muszyńska z kl. 3a udział

Jacek Bajer

Olimpiada Historyczna

Tytuł Finalisty Olimpiady Historycznej - Paweł Jochymczyk (kl. 2 d)

Katarzyna Uliniarz

Olimpiada Filozoficzna

Marzena Pająk, Adrianna Rok (3a) - udział

Piotr Bajer

 

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny