I. SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA – ZAWODY REJONOWE

Reprezentacja szkoły:

1A
Krzemiński Rafał 
Pawlik Mariusz
Buszta Wioletta

1B
Koćwin Agnieszka

1C
Jaskulski Kamil
Aleksandrowicz Jakub
Szopa Kinga

1D
Kapral Dawid
Odor Krystian 
Porada Łukasz
Kulas Sandra

2A
Pacholec Weronika

2C
Ciszek Kamil
Rożek Patryk

2D
Zarębski Konrad
Morawski Bartek

3A
Nogaj Karolina
Mazur Patrycja

3D2
Kmiecik Artur 
Huppert Miłosz
Kuch Aleksandra
Stawicka Aleksandra
Domagała Aneta

Najlepsze Wyniki:
1.    Morawski Bartek – pchnięcie kulą - II miejsce
2.    Buszta Wioletta – 400 m -  III miejsce 
3.    Kmiecik Artur – skok w dal - VI miejsce

 

II. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Reprezentacja szkoły:

1A
Buszta Wioletta

1D
Kapral Dawid
Odor Krystian 

2B
Pajdak Bartek 

2D
Zarębski Konrad
Morawski Bartek
Przeniosło Natalia

3C
Pezda Magda
Włoszczyk Mateusz

3D1
Kraboszyńska Martyna
Koziak Paulina

3D2
Kuch Aleksandra

Wyniki: 
- Reprezentacja dziewcząt zajęła bardzo dobre II miejsce awansując tym samym do zawodów rejonowych!
- Reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce

 

III. MISTRZOSTWA I KLAS SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKOATLETYCE


Reprezentacja szkoły:

1D
Kapral Dawid 
Odor Krystian 
Porada Łukasz
Kulas Sandra 
Pardała Justyna

1B
Kosiński Mikołaj
Koćwin Agnieszka

 

IV. SOSNOWIECKIE BIEGi PRZEŁAJOWE

Reprezentacja szkoły:

1D
Morawski Bartek 
Zarębski Konrad

2C 
Rożek Patryk  
Ciszek Kamil
Nowak Marcin 
Golonka Igor
Jakubowski Kamil
Kapusta Szymon
Wolny Janusz


3C 
Różycki Jakub 
Kupczyk Bartek
Fujarski Wojtek
Pezda Magdalena

1D
Kapral Dawid
Odor Krystian

1C
Szopa Kinga

 

V. MISTRZOSTWA SOSNOWCA W TENISIE STOŁOWYM

Reprezentacja szkoły:

1A
Ponicki Mateusz

1C
Szczęsny Marcel
Kleczko Dariusz

2B
Nowak Dżesika 

3D1
Milewska Agnieszka
Kraboszyńska Martyna 

Wyniki :
Dariusz Kleczko zajął bardzo wysokie II miejsce !

 

VI. MISTRZOSTWA SOSNOWCA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Reprezentacja szkoły:


1D 
Stolarski Mateusz
Porada Łukasz
Dudek 

1A
Pawlik Mariusz

1C
Szczęsny Marcel

3C
Włusek Mateusz
Szumilas Marcin

2C 
Krauze Łukasz 

 

VII. MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

Reprezentacja szkoły:

IID
Emilia Nowak
Pasierb Katarzyna
Dominika Lech
Kamila Bąk 

IB
Justyna Porębska
Monika Legut

IIC 
Natalia Kaperczak

IIIC
Magdalena Pezda
Magdalena Kot
Dygas Małgorzata

IIID1
Alicja Nowak
Koziak Paulina

Wyniki:
Dziewczęta awansowały do rundy finałowej i walczyć będą o miejsca IV – VI. 
Życzymy powodzenia !!!

Po rozegraniu meczy w grupie finałowej reprezentacja naszej szkoły zajęła ostatecznie VI miejsce w Sosnowcu. 
GRATULUJEMY!!!

 

VIII. MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Reprezentacja szkoły:

IIIC
Musiał Mateusz
Mermel Jakub
Szumilas Marcin
Pańtak Robert

IID
Morawski Bartek
Sodo Damian

IIID2
Kmiecik Artur
Fiech Michał

IIB
Zębalski Marcin

IA
Gregorczk Bartłomiej


Wyniki:
Chłopcy awansowali do rundy finałowej!
W kolejnych spotkaniach walczyć będą o awans do ścisłej czołówki (grupy trzech najlepszych sosnowieckich drużyn szkolnych).

GRATULUJEMY!!!

Wyniki:
Po bardzo emocjonujących meczach w grupie finałowej reprezentacja naszej szkoły zajęła ostatecznie bardzo dobre IV miejsce w Sosnowcu.

GRATULUJEMY!!!

Profil biologiczno-chem.

Profil matematyczny

Profil prawno-politologiczny

Profil językowy

Profil medialny