Global

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie!

Zapoznajcie się proszę z zasadami naszych zajęć online. Zostały przygotowane, aby ułatwić nam wspólną pracę. Zaproponujcie zasady, które są ważne dla Was.

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Informacje o sposobie i trybie realizacji zadań w II Liceum Ogólnokształcącym

im. E. Plater w Sosnowcu
ze zmianami obowiązującymi od 15 kwietnia 2020 r.

Pomoc psychologiczna

Iga Szewczyk z klasy 1bg zdobyła trzecie miejsce w etapie regionalnym XXII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego i tym samym zakwalifikowana została do ogólnopolskiego finału. Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Igi.

Informujemy, że ze względu na panującą obecnie sytuację uroczystość pożegnania absolwentów Liceum odbędzie się w późniejszym terminie.
Odbiór świadectw ukończenia szkoły będzie możliwy w terminie wskazanym w harmonogramie przesłanym za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Jeśli absolwent nie zgłosi się w określonym terminie, świadectwo będzie można odebrać w sekretariacie szkoły po uprzednim umówieniu się.

Kochani Uczniowie, jesteśmy z Was bardzo dumni i chcielibyśmy pochwalić się całemu światu. Rozpoczynamy cykl pt. "Poznajmy się, poznajmy Plater" ❤❤❤
Czekamy na filmiki o Waszych pasjach, talentach i krótkie biografie, na podstawie których będziemy mogli ułożyć peany na Waszą cześć wink

Prezentujcie swoje uzdolnienia teatralne, muzyczne, taneczne, plastyczne, sportowe i wiele innych. Zapraszamy i czekamy z niecierpliwością.
W pierwszym odcinku poznamy wszechstronnie utalentowaną  Letycję, która zdobyła serca wszystkich, a jej serce zabiło dla naszej szkoły ❤

Drodzy Kandydaci do klasy dwujęzycznej!

Nowe terminy sprawdzianu kompetencji językowych:  24 i 30 czerwca 2020r. Szczegóły z zakładce "Dla kandydata"