Dnia 22.03.2019r. w naszej szkole odbyła się III edycja konkursu wiedzy o Londynie zorganizowanego we współpracy ze szkołą języka angielskiego EuroLingua pod okiem Pani Agnieszki Głowackiej. W starciach o tytuł Londyńskich Mistrzów walczyło 10 drużyn po dwie osoby w każdej.

Pytań było aż 100, więc szanse były wyrównane. Po 5 rundach bardzo uwidocznił się remis pomiędzy kilkoma grupami, który następnie przerodził się w zaciętą walkę. Najwięcej punktów, czyli 8, uzyskała drużyna z Zespołu Szkół Katolickich, drugie miejsce trafiło w ręce drużyny z Gimnazjum nr 25 im. S. Staszica, trzecie miejsce, po krótkiej dogrywce, zdobyły dziewczyny z Gimnazjum nr 16. Pytania  były bardzo szczegółowe, i nie należały do najłatwiejszych, dlatego gratulujemy wyłonionym zwycięzcom wysokiego poziomu wiedzy. Mamy nadzieję, że wygrani ucieszą się z podarunków otrzymanych za swoje starania, a osobom, którym się tym razem nie udało życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Dziękujemy za wspólną zabawę.