Weekend Cudów za nami. Serdecznie dziękujemy całej społeczności naszego Liceum za udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Przygotowaliśmy bardzo dużą i wyczekiwaną paczkę. Zakupiliśmy i zebraliśmy wszystko to, co jest potrzebne Seniorce. W piątek 9 grudnia pojechaliśmy do naszej podopiecznej, by podarować jej świąteczną paczkę. 
Radość, wzruszenie i łzy w oczach …. Takie emocje towarzyszyły nam oraz Pani Bogumile. Kochani! Pani Bogumiła składa całej społeczności Plater najwspanialsze życzenia świąteczne oraz z całego serca dziękuje za paczkę, która bardzo jej pomoże w codziennym życiu.
 
A oto życzenia napisane przez Panią Bogumiłę: „Drodzy Darczyńcy! Dziękuję Wam za Wasze dobre serca. To ludzie pomagają, nie rzeczy. Wasze prezenty to promień dobroci, który utwierdza mnie w przekonaniu, że istnieje drugi dobry człowiek, umiejący dzielić się z inną osobą. Dziękuję bardzo za Wasze czułe serca, za przygotowanie dla mnie Szlachetnej Paczki. Sprawiła mi ona ogromną radość, że ktoś pamiętał o mnie”.
 
Szlachetni, Wielcy Plateranie!