Terminy rekrutacji

na rok szkolny 2022/2023

do II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi 

im. Emilii Plater w Sosnowcu

 

TERMINY

 
 
 

Sprawdzian kompetencji językowych 

do klasy  dwujęzycznej z językiem angielskim

 
Sprawdzian kompetencji językowych do klasy  dwujęzycznej z językiem angielskim sprawdza znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym i obejmuje zadania  sprawdzające  umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych. Sprawdzian obliczony został na 20 punktów rekrutacyjnych.
Sprawdzian ten odbędzie się w II  LO im. Emilii Plater w następujących terminach:  
 6 czerwca 2022 o godz. 10.00 ( termin I)   
13 czerwca 2021 o godz. 10.00 ( termin II) dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych od siebie nie mogli przystąpić do sprawdzianu w I terminie. 
 

ZGŁOSZENIE DO SPRAWDZIANU

 
 

ZAKRES MATERIAŁU DO SPRAWDZIANU

 

 

Dokumenty

Chętnych do przystąpienia do sprawdzianu kompetencji językowych prosimy o wypełnienie i przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 3 czerwca 2022 w tytule wiadomości wpisując SPRAWDZIAN.
 
Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do oddziału dwujęzycznego winni  złożyć w sekretariacie szkoły w terminie od 16 maja do 30 maja 2022 wniosek wydrukowany z naboru elektronicznego pod adresem http://www.slaskie.edu.com.pl
 
 
Zapraszamy!