Harmonogram zajęć dodatkowych

 

PROWADZĄCY NAZWA ZAJĘĆ TERMIN ZAJĘĆ SALA
P. Bajer  Dodatkowe zajęcia dla uczniów czwartek 14.30 - 15.15 48
D. Grodecka   Praca z mandalą - zajęcia antystresowe środa 16.10 - 16.55 68
P. Bałtrukiewicz 
SKS piłka siatkowa czwartek 16.10 sala gimnastyczna
P. Bałtrukiewicz  SKS fitness  czwartek 17.10 sala gimnastyczna
M. Kukulska Konsultacje z języka angielskiego dla maturzystów poniedziałek 15.20 - 16.05 40
B. Kowalik Pogotowie maturalne z  języka polskiego dla klas: 4B, 4C, 4D poniedziałek 15.15 - 16.00  15
A. Domagała Konsultacje z chemii dla maturzystów piątek 14.25  
A. Banatowska Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla  maturzystów czwartek 15.15-16.00 70
K. Makowska Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas pierwszych poniedziałek 7.10  
K. Makowska Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas czwartych wtorek i piątek 7.10  
I. Milcarz Zajęcia dodatkowe wyrównawcze z matematyki  klasy I i III

poniedziałekk 14.30 - 15.15

czwartek 8.00 - 8.45

 
M. Łój-Szewczyk Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas drugich

środa

Klasy 2e i 2d 7.10
Klasy 2a i 2 c 8.00
Klasy 2b i 2f 8.50
45
M. Łój-Szewczyk Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas trzecich wtorek 15.20 - 16.05 45
M. Filipek Zajęcia dodatkowe (powtórki maturalne) wtorek 11.45 - 12.30  

 

 

Godzina dostępności

Konsultacje dla rodziców i uczniów

 

Baczyńska - Jach Anna czwartek 14.00 - 15.00
Bajer Piotr poniedzialek 08.00 - 08.45
Bal-Grądkiewicz Inga    
Bałtrukiewicz Paulina wtorek 16.05 - 17.05
Banaszek Ewa czwartek 08.00 - 08.45
Banatowska Agnieszka

środa

07.10 - 07.55

Bartoń Marek    
Bartłomiej Bauc piątek   08.45 - 09.45
Białas Halina czwartek 11.45 - 12.30
Broda Iwona środa 15.15
Bugaj Małgorzata    
Czernecka Anna piątek 14.30 - 15.30
Dębski Sławomir    
Domagała Anna  środa 12.50 - 13.35
Felczak Monika środa 15.15
Filipek  Monika poniedziałek  15.15 - 16.00
Grodecka Dorota czwartek 07.10 - 07.55
Gwóźdź Karolina poniedziałek 08.50 - 09.35
Kołkowska Małgorzata środa 

13.40 - 14.25

czwartek 16.05 - 16.15
Koniak Katarzyna    
Korczek-Skorus Anna do uzgodnienia z rodzicami  
Korzeniowski Krzysztof poniedziałek 17.00 - 19.30
Kowalik Bożena piątek 15.15 - 16.00
Kukla Katarzyna piątek 14.25
Kukulska Malgorzata    
Kwapisz-Pindera Marta piątek 11.25 - 12.15
Łój-Szewczyk Marlena codziennie 07.00 - 08.45
Łudczak Elżbieta środa 08.00 - 08.45
Łyczko-Siller Edyta wtorek 16.05 - 16.30
Makowska Katarzyna czwartek 13.40
Matysek Ewa    
Milcarz Iwona wtorek 14.25 - 16.05
Morawiec Marcin  piąek 16.05 - 16.50
Ostalak Mateusz
śoda 14.30 - 15.15
Pełka-Gościniak Jolanta

środa

piątek

07.10 - 08.00

08.00 - 08.55

Piechowicz-Popczyk Renata czwartek 07.10 - 08.00
Pietrzak Robert czwartek    09.00 - 09.45
Polaczkiewicz Sebastian środa 16.05 - 17.05
Prus Maciej    
Reszel-Łagoń Katarzyna poniedziałek 17.00 - 18.00
Riedel  Dorota wtorek 07.00 - 08.00
Romanowska Irena    
Sitarski Michał wtorek 15.15 - 16.15
Soczyńska-Kalarus Olga środa 14.30 - 15.30
M. Sośnica wtorek od 15.20
Stanek - Czerny Grażyna    
Szafarski Mieczysław    
Szkonter-Bochniak Anna poniedziałek 09.35 - 10.35
Śladowski Grzegorz czwartek 16.05 - 17.05
ks. Tetela Rafał    
Trybuła Małgorzata czwartek od 15.00
Tulicka Justyna    
Tulicki Rafał    
Uliniarz Katarzyna wtorek 15.15 - 16.00
Wawrzyk Adam piątek 15.15 - 16.00
Wodzicki Czesław  wtorek           15.15 
Wojciechowski Maciej