Harmonogram zajęć dodatkowych

 

PROWADZĄCY NAZWA ZAJĘĆ TERMIN ZAJĘĆ SALA
P. Bajer  Dodatkowe zajęcia dla uczniów czwartek 14.30 - 15.15 48
D. Grodecka   Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne piątek 7.10 - 7.55 68
P. Bałtrukiewicz 
SKS piłka siatkowa czwartek 16.10 sala gimnastyczna
P. Bałtrukiewicz  SKS fitness  czwartek 17.10 sala gimnastyczna
S. Żłobińska Algorytmika i robotyka w ramach projektu CMI

piątek 14.30 - 16.00

piątek 16.00 - 17.30

21
M. Kukulska Konsultacje z języka angielskiego dla maturzystów poniedziałek 15.20 - 16.05 40
B. Kowalik Pogotowie maturalne z  języka polskiego dla klas: 4B, 4C, 4D poniedziałek 15.15 - 16.00  15
A. Domagała Konsultacje z chemii dla maturzystów wtorek 13.40 - 14.25  
A. Banatowska Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla maturzystów czwartek 7.00 70
K. Makowska Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas pierwszych poniedziałek 7.10  
K. Makowska Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas czwartych wtorek i piątek 7.10  
I. Milcarz Zajęcia dodatkowe wyrównawcze z matematyki  czwartek 14.25  
M. Łój-Szewczyk Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas drugich

środa

Klasy 2e i 2d 7.10
Klasy 2a i 2 c 8.00
Klasy 2b i 2f 8.50
45
M. Łój-Szewczyk Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas trzecich wtorek 15.20 - 16.05 45
M. Filipek Zajęcia dodatkowe (powtórki maturalne) wtorek 11.45 - 12.30  

 

 

Godzina konsultacji do dyspozycji dla uczniów i rodziców

 

P. Bajer piątek  od 7.20
I. Bal-Grądkiewicz poniedziałek od 7.10
P. Bałtrukiewicz czwartek od 12.50
E. Banaszek poniedziałek od 7.45
A. Banatowska poniedziałek od 7.00
H. Białas piątek od 7.00
I. Broda wtorek od 15.15
M. Bugaj wtorek od 14.00
A. Czernecka wtorek od 7.00
A. Domagała  poniedziałek  od 16.05
M. Filipek poniedziałek  od 16.05
D. Grodecka czwartek od 7.10
K. Gwódź  środa od 8.45
A. Kasprzyk środa od 15.15
M. Kołkowska środa  od 13.40 
K. Koniak piątek od 14.25
B. Kowalik poniedziałek od 16.00
K. Krzemińska środa od 10.40
K. Kukla poniedziałek od 16.10
M. Kukulska poniedziałek od 16.10
M. Kwapisz-Pindera czwartek od 8.45
K. Makowska środa od 13.50
E. Matysek środa od 15.20
I. Milcarz poniedziałek  od 15.15
M. Morawiec   czwartek od 7.00 
M. Nowak środa od 10.30
M. Ostalak 
wtorek  od 12.50
J. Pełka-Gościniak poniedziałek od 15.15
R. Piechowicz-Popczyk poniedziałek od 7.00 
R. Pietrzak poniedziałek    od 14.25
S. Polaczkiewicz środa od 16.05
A. Rakowska piątek od 12.30
D. Riedel czwartek od 16.10
O. Soczyńska-Kalarus czwartek  od 14.30
M. Sośnica wtorek od 15.20
J. Starczewski piątek od 13.40
A. Szkonter-Bochniak wtorek od 15.20
G. Śladowski czwartek od 16.05
M. Trybuła środa od 15.00
K. Uliniarz środa od.14.30
J. Waszkowska czwartek od 7.00
C. Wodzicki wtorek           od 15.15 
S. Żłobińska poniedziałek    od 15.15