lo2@sosnowiec.edu.pl

32 266-45-35

ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec

Najlepsze Licea 2024 - Srebrna tarcza

Szkoła partnerska – Luhe-Gymnasium Winsen-Roydorf

W dniach od 11.09 do 13.09 br. będziemy gościć w naszej szkole nauczycieli z gimnazjum w Winsen: Jörn Lorenz oraz Uta Demuth. Celem wizyty jest opracowanie projektu wymiany partnerskiej uczniów obu szkół. Projekt zostanie zrealizowany w ramach podjętej współpracy z Polsko-Niemiecką Wymianą Młodzieży–odpowiedzialne mgr Monika Sośnica i mgr Inga Bal-Grądkiewicz. Pani Monika Sośnica wzięła udział w seminarium kontaktowym „Szkoła szuka Schule” w dniach od 30.11 do 03.12.20220. Seminarium zaowocowało nawiązaniem współpracy ze szkołą w Niemczech i pozyskaniem partnera do projektu.

Inne artykuły

Kindloteka STEAM

Zauważyliście nowe wyposażenie na drugim piętrze naszej szkoły? To...

Dokumentacja dla absolwentów

Opłaty za wydanie duplikatów - świadectw ukończenia szkoły i świadectw...

Uczennica naszej szkoły odnosi sukcesy jako wokalistka

Uczennica naszej szkoły – Julia Wojnarowska z klasy III...

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH 2023

Przez ostatnie dwa dni uczniowie klas pierwszych mieli możliwość...

Korespondentka z Brazylii

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Bącela...