lo2@sosnowiec.edu.pl

32 266-45-35

ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec

Najlepsze Licea 2024 - Srebrna tarcza

Uczennica naszej szkoły odnosi sukcesy jako wokalistka

Uczennica naszej szkoły – Julia Wojnarowska z klasy III c odnosi sukcesy jako wokalistka zespołu „Pomimo”, który powstał w maju 2023 r. W skład zespołu wchodzą finaliści I Otwartego Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalistów i Wokalistów Amatorów „Muzyczni Geniusze” organizowanego przez Centrum Muzyczno-Artystyczne Fasollakids w Kozach. A oto teledysk do piosenki „Taka Moc”: https://www.youtube.com/watch?v=lam0VAW3_GI Życzymy Julii licznych sukcesów na scenie muzycznej.    

Inne artykuły

Kindloteka STEAM

Zauważyliście nowe wyposażenie na drugim piętrze naszej szkoły? To...

Dokumentacja dla absolwentów

Opłaty za wydanie duplikatów - świadectw ukończenia szkoły i świadectw...

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH 2023

Przez ostatnie dwa dni uczniowie klas pierwszych mieli możliwość...

Szkoła partnerska – Luhe-Gymnasium Winsen-Roydorf

W dniach od 11.09 do 13.09 br. będziemy gościć...

Korespondentka z Brazylii

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Bącela...