lo2@sosnowiec.edu.pl

32 266-45-35

ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec

Najlepsze Licea 2024 - Srebrna tarcza

Kindloteka STEAM

Zauważyliście nowe wyposażenie na drugim piętrze naszej szkoły? To kolejny etap działań w ramach współpracy biblioteki szkolnej z firmą Amazon i tworzenie w naszej szkole Kindloteki STEM (Science – Technology – Engineering – Maths).Mamy już kącik interektywny z czytnikami e-booków, 100 nowych książek papierowych, 2 roboty Photon i tablety. Tym razem otrzymane wsparcie to: telewizor, meble, pufy i robot edukacyjny Mbot2. #Amazon#Cyfrowydialog#kindlotekaSTEM

Inne artykuły

Dokumentacja dla absolwentów

Opłaty za wydanie duplikatów - świadectw ukończenia szkoły i świadectw...

Uczennica naszej szkoły odnosi sukcesy jako wokalistka

Uczennica naszej szkoły – Julia Wojnarowska z klasy III...

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH 2023

Przez ostatnie dwa dni uczniowie klas pierwszych mieli możliwość...

Szkoła partnerska – Luhe-Gymnasium Winsen-Roydorf

W dniach od 11.09 do 13.09 br. będziemy gościć...

Korespondentka z Brazylii

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Bącela...