lo2@sosnowiec.edu.pl

32 266-45-35

ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec

Najlepsze Licea 2024 - Srebrna tarcza

Platerańskie Kolędowanie

Platerańskie Kolędowanie to świąteczna tradycja naszego Liceum. Wszystkie klasy prezentująwylosowanąkolędę. 22 grudnia  obejrzeliśmy przepiękne widowisko – aranżacje tradycyjne, nowoczesne, instrumentalne, taneczne, wokalne. Poziom wykonanych kolęd oraz zamysł artystycznej choreografii był na bardzo wysokim poziomie. Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 3a Olga Bryniak oraz Maciej Komosiński, doświadczeni konferansjerzy naszej szkoły. Pani Dyrektor Justyna Tulicka ciepło i serdecznie powitała wszystkich przybyłych. Po wystąpieniach wszystkich klas jury ogłosiło werdykt: I miejsce zajęły dwie klasy – 4b i 4d, II miejsce zdobyła klasa II f, III miejsce wywalczyła klasa III f. Platerańskie Kolędowanie to fantastyczne widowisko, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Inne artykuły

Ostatni dzwonek

W miniony piątek w naszym liceum zabrzmiał ostatni dzwonek...

115 – lecie istnienia szkoły

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater...

Wieczór wspomnień

W tym roku nasza szkoła obchodzi swoje 115 urodziny!...

Narodowe Święto Niepodległości 2023

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości społeczność Plater uroczyście uczciła...

Dzień Edukacji Narodowej 2023

W dniu 16 października 2023 r.  w naszym Liceum...