lo2@sosnowiec.edu.pl

32 266-45-35

ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec

Najlepsze Licea 2024 - Srebrna tarcza

Ostatni dzwonek

W miniony piątek w naszym liceum zabrzmiał ostatni dzwonek dla uczniów klas maturalnych. To bardzo wzruszająca chwila dla całej społeczności szkolnej, podczas której wielu uczniom oraz nauczycielom zakręciła się łza w oku. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor mgr Justyna Tulicka, która powitała obecnych oraz wygłosiła przemówienie, w których życzyła uczniom kończącym edukację w liceum dobrych wyborów i sukcesów w dalszym życiu. Kolejnym punktem programu było przemówienie gościa zaproszonego na uroczystość – Pani Profesor Patrycji Szostak – Nowackiej, która życzyła powodzenia abiturientom oraz odczytała list od Rektora Uniwersytetu Śląskiego Profesora Ryszarda Koziołka. Nadszedł czas na rozdanie nagród najlepszym uczniom, którzy otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz zdobyli sukcesy w konkursach, olimpiadach, turniejach oraz zawodach sportowych. Na zakończenie uczniowie klasy Ib przygotowali program „Koło fortuny na wesoło”.

Inne artykuły

X edycja konkursu matematycznego PLATMAT

18  kwietnia 2024 w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami...

Złoty Indeks UJ

Uczennica klasy 4d Martyna Mierzwińska została laureatką XXVIII Konkursu...

Plateranin finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Michał WOLSKI - uczeń klasy o profilu dwujęzycznym -...

Platerańskie Kolędowanie

Platerańskie Kolędowanie to świąteczna tradycja naszego Liceum. Wszystkie klasy...