W roku 2026 XXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego
Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro odbywała się pod hasłem: Sól
Ziemi.
W konkursie wzięli też udział uczniowie naszej szkoły. Ich udział zakończył się wielkim
sukcesem:
- Oliwia Kaczmarczyk z kl.3 c została laureatką półfinału regionalnego
- Jan Broda, Mikołaj Pizon i Mateusz Turski z klasy 4 a zdobyli II miejsce za wykonanie
jednego z najlepszych projektów konkursów (film –„ Sól, historia wydobycia i zastosowania”)
Uczniom serdecznie gratulujemy.












