W dniu 19.05.2026 uczennice Wiktoria Sitek i Wiktoria Klimas zajęły pierwsze miejsce w Finale Miejskim w Siatkówce Plażowej Szkół Ponadpodstawowych. Tym samym dziewczęta awansowały do finału rejonowego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.