lo2@sosnowiec.edu.pl

32 266-45-35

ul. Parkowa 1, 41-200 Sosnowiec

Najlepsze Licea 2024 - Srebrna tarcza

Olimpiada Wiedzy Historycznej – etap okręgowy

Historia może zostać naszym przyjacielem, jeśli poświęcimy jej trochę czasu. Uczestników Olimpiady Wiedzy Historycznej, nie trzeba o tym przekonywać, z błyskiem w oku i ogromną pasją potrafią  opowiadać o zawiłościach pytań, w których wszystkie odpowiedzi są, lub nie są prawdopodobne. O niezwykłej atmosferze tego wydarzenia mógł się przekonać uczeń klasy 3d Wojciech Czapla, który jako jedyny godnie reprezentował nasze Liceum w etapie okręgowym. I chociaż przeciwności losu nie pozwoliły Wojtkowi rączym krokiem wkroczyć na ścieżkę sukcesu to i tak składamy mu najszczersze gratulacje za pokonywanie napotkanych przeszkód. 

Inne artykuły

Złoty Indeks UJ

Uczennica klasy 4d Martyna Mierzwińska została laureatką XXVIII Konkursu...

Plateranin finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Michał WOLSKI - uczeń klasy o profilu dwujęzycznym -...

Olimpiada „Bezpieczeństwo i Obronność” edycja VII

Nasze Liceum reprezentowały 2 zespoły, które zdobyły w czasie...

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie – etap okręgowy

Od kilku lat uczniom startującym w olimpiadach humanistycznych, Częstochowa,...

Karol Grygutis z klasy III f ma za sobą II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Retorycznej

Miło nam poinformować, że w dniu 11 stycznia 2024...